Menu

ورود به پنل کاربری
ثبت نام کنید

راهنما سایت تبلیغات آنلاین لرد پاپ آپ

راهنمای عضویت و ورود به سایت

برای عضویت در سایت ابتدا باید وارد لینک ثبت نام سایت شوید: http://lordpopup.com/register صفحه ای که از شما اطلاعاتی همچون »» نام کاریری ( برای ورود به حساب کاربری به آن نیاز دارید. ) ، ایمیل ( راه ارتباطی سایت با شما ) ، کلمه عبور ( برای ورود به حساب کاربری به آن نیاز دارید. ) ، شماره تلفن همراه (راه دیگری برای ارتباط سایت با شما) را میخواهد باز خواهد شد. اطلاعات خواسته شده را با دقت وارد کنید پس تکمیل اطلاعات برروی ایجاد حساب کاربری کلیک کنید.

بعد از عضویت برروی ورود به پنل کاربری کلیک کنید. سپس نام کاربری و رمز عبور خود وارد نمایید و برروی ورود کلیک کنید.

راهنمای کسب درآمد از پاپ آپ و پاپ باکس

بعد از ورود به پنل کاربری به بخش سایت های شما مراجعه کنید و سایت خود را ثبت نمایید.

پس از ثبت سایت به بخش کد تبلیغات مراجعه نمایید و تنظیمات خود را برای دریافت کد انجام دهید و برروی دریافت کد کلیک کنید سپس کد را کپی کرده و در پنل مدیریت سایت خود به بخش ویرایش کد قالب مراجعه کنید و سپس کد را درون تگ head قالب قرار دهید. یا از طریق هاست سایت خود در فایل هدر یا ایندکس قرار دهید.

تبریک، دیگر لازم نیست کاری انجام دهید، بقیه کار ها را به سایت تبلیغات آنلاین لرد پاپ آپ بسپارید، حالا برای دیدن درآمد های خود می توانید هر روز به پنل خود وارد شده و درآمد را بررسی کنید و در صورتی که به حد نصاب رسیده بود می توانید درخواست واریزی را در سایت ارسال کنید.

راهنمای تسویه حساب

بزودی توضیحات قرار خواهد گرفت.

راهنمای سفارش تبلیغ و مدیریت آن

بزودی توضیحات قرار خواهد گرفت.

کلیه حقوق این وب سایت برای سایت تبلیغات آنلاین لرد پاپ آپ محفوظ می باشد هرگونه کپی برداری غیر قانونی بوده و برخورد میشود .

طراحی: توسعه هوشمند سما ایده